🇺🇸 USD 49,73₺ ▲0.02%
🇪🇺 EUR 55,72₺ ▼0.07%
🥇 ALTIN 6.436₺ ▼0.55%
₿ BTC 4,06M₺ ▼0.40%
23 Ekim 2026, Cuma

#Fatih Karagümrük

Keçiörengücü, Fatih Karagümrük'ü Deplasmanda 2-1 Yendi
Spor

Keçiörengücü, Fatih Karagümrük'ü Deplasmanda 2-1 Yendi

Trendyol 1. Lig'in 11. haftasında Keçtaş Ankara Keçiörengücü, Mısırlıcomtr Fatih Karagümrük'ü deplasmanda 2-1 mağlup etti. Goller Diouf (2) ve Ramazan Civelek'ten geldi.

3 gün önce

Mardin 1969 Spor, Fatih Karagümrük'ü Tek Golle Geçti
Spor

Mardin 1969 Spor, Fatih Karagümrük'ü Tek Golle Geçti

Trendyol 1. Lig'in 10. haftasında Mardin 1969 Spor, Mısırlıcomtr Fatih Karagümrük'ü evinde 1-0 mağlup etti. Golü 10. dakikada Zdravko Dimitrov attı. Bu sonuçla Mardin 1969 Spor puanını 18'e yükseltti.

1 hafta önce

Futbolcuların Evdeki Oyuncak Kapışması Güldürdü
Spor

Futbolcuların Evdeki Oyuncak Kapışması Güldürdü

Beşiktaşlı Fabio Miretti ile Fatih Karagümrük kalecisi Marco Silvestri, evde buluştu. İki yakın arkadaş, futbol topu yerine oyuncak tabancalarla eğlenerek güne damga vurdu.

2 hafta önce

Fatih Karagümrük'e Kendi Stadı Yapılıyor: İnşaat Başladı
Spor

Fatih Karagümrük'e Kendi Stadı Yapılıyor: İnşaat Başladı

TFF 1. Lig ekibi Fatih Karagümrük, uzun süredir devam eden stat sorununu kendi tesisiyle çözecek. Fatih'te inşa edilecek yeni stadyumun yapımına başlandı. 1 milyar 919 milyon TL'ye mal olacak ve 8 bin 256 kişi kapasiteli tesisin 2027'de tamamlanması hedefleniyor.

2 hafta önce

Fatih Karagümrük, Bodrum FK'yı 2-1 Mağlup Etti
Spor

Fatih Karagümrük, Bodrum FK'yı 2-1 Mağlup Etti

Fatih Karagümrük, Düzce'de oynanan hazırlık maçında Bodrum FK'yı 2-1 mağlup etti. Bodrum FK'nın ilk yarıdaki golüne Karagümrük, son dakikalarda Civelek ve Verde ile yanıt verdi.

3 ay önce

Fatih Karagümrük Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor: Cenk Tosun Kadroya Dahil Edildi
Spor

Fatih Karagümrük Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor: Cenk Tosun Kadroya Dahil Edildi

Fatih Karagümrük, milli futbolcu Cenk Tosun'u kadrosuna kattığını açıkladı. Yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen ekip, tecrübeli forvetle anlaşmaya vardı.

3 ay önce

Fatih Karagümrük'ten Emre Mor Transfer İddialarına Yalanlama
Spor

Fatih Karagümrük'ten Emre Mor Transfer İddialarına Yalanlama

Fatih Karagümrük Kulübü, milli futbolcu Emre Mor'un transferiyle ilgili çıkan iddiaları yalanladı. Kulüpten yapılan açıklamada, oyuncuyla ilgili herhangi bir görüşme yapılmadığı ve transfer planlamasında yer almadığı belirtildi.

4 ay önce

Emre Mor'un Geleceği Belli Oluyor: Süper Lig Önceliği
Spor

Emre Mor'un Geleceği Belli Oluyor: Süper Lig Önceliği

Fenerbahçe'nin sözleşmesi bitecek olan Emre Mor'a Fatih Karagümrük talip oldu. Milli oyuncu, Süper Lig'de oynamak istediği için teklifi bekletti.

4 ay önce

Fatih Karagümrük'ten Teknik Direktör Stanojevic ile Yeniden Anlaşma
Spor

Fatih Karagümrük'ten Teknik Direktör Stanojevic ile Yeniden Anlaşma

Fatih Karagümrük, Teknik Direktör Aleksandar Stanojevic ile sözleşme yeniledi. Kulüp, 2026-2027 sezonu için şampiyonluk hedefliyor.

5 ay önce

Süper Lig'de Şampiyon Galatasaray, Beşiktaş ve Karagümrük'ten Veda
Spor

Süper Lig'de Şampiyon Galatasaray, Beşiktaş ve Karagümrük'ten Veda

Süper Lig'de 2025-2026 sezonu sona ererken, Galatasaray şampiyonluğunu ilan etti. Beşiktaş ve Fatih Karagümrük küme düşen takımlar oldu.

5 ay önce