#Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Başkanlık Seçiminde Aziz Yıldırım ve Hakan Safi Yarıştı: Sonuçlar Bekleniyor
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlık için Aziz Yıldırım ve Hakan Safi yarıştı. Oy kullanma işlemleri tamamlandı ve sonuçlar bekleniyor. İki aday da transfer müjdeleri vermişti.
3 ay önce
Fenerbahçe'de Başkanlık Seçimi Yapılıyor: Hakan Safi ve Aziz Yıldırım Yarışıyor
Fenerbahçe Spor Kulübü'nde bugün olağanüstü genel kurulda başkanlık seçimi yapılıyor. Mevcut başkan Hakan Safi ve eski başkanlardan Aziz Yıldırım, kulübün yeni başkanı olmak için yarışıyor.
3 ay önce
Fenerbahçe Başkanlık Seçimi Sonuçlandı: Aziz Yıldırım Yeni Başkan
Fenerbahçe'nin 6-7 Haziran 2026'da yapılan olağanüstü seçimli genel kurulunda Aziz Yıldırım, Hakan Safi'yi geride bırakarak kulübün yeni başkanı oldu. Oy sayım işlemleri tamamlandıktan sonra sonuçlar açıklandı.
3 ay önce
Fenerbahçe Kongresi Gergin Başladı: Aziz Yıldırım ve Hakan Safi Destekçileri Arasında Tansiyon Yükseldi
Fenerbahçe'nin olağanüstü kongresi gergin başladı. Başkan adayları Aziz Yıldırım ve Hakan Safi destekçileri arasında tansiyon yükselirken, Ali Koç ve Sadettin Saran yönetimleri ibra edildi. Kulübün toplam borcu 26.2 milyar TL olarak açıklandı. Seçim bugün yapılacak.
3 ay önce
Fenerbahçe Başkan Adayları Sahne Aldı: Seçim Günü Yarın
Fenerbahçe'de başkanlık seçimi öncesinde adaylar Aziz Yıldırım ve Hakan Safi, genel kurul üyelerine hitap etti. Yarın yapılacak seçimde oy verme işlemi 00:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek.
3 ay önce
Fenerbahçe Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda Gergin Anlar: G.Ö.'dan Aziz Yıldırım'a Sert Eleştiriler
Fenerbahçe Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda kulüp üyesi G.Ö., eski başkan Aziz Yıldırım'ı sert sözlerle eleştirdi. Özcan, Yıldırım'ın şampiyonluk vaatlerini, geçmişteki kararlarını ve kulübe yönelik iddialarını sorguladı.
3 ay önce
Fenerbahçe Genel Kurulu'nda Protokol Tribününde Kavga Çıktı
Fenerbahçe Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda protokol tribününde başkan adayları Aziz Yıldırım ve Hakan Safi'nin de bulunduğu sırada kavga çıktı. Olay, kongre salonunda kısa süreli paniğe neden oldu.
3 ay önce
Fenerbahçe Olağanüstü Genel Kurulunda Arbede Yaşandı
Fenerbahçe'nin olağanüstü seçimli genel kurulunda, Aziz Yıldırım'a yönelik sloganlar üzerine çıkan arbede sonrası kongreye ara verildi.
3 ay önce
Fenerbahçe Olağanüstü Genel Kurulu'nda Gergin Anlar ve İbra
Fenerbahçe'nin olağanüstü genel kurulunda Ali Koç ve Sadettin Saran dönemleri ibra edildi. Toplam borç 26 milyar TL olarak açıklandı. Kongrede çıkan olaylar nedeniyle programa ara verildi.
3 ay önce
Fenerbahçe Olağanüstü Genel Kurulu'nda Gergin Başlangıç
Fenerbahçe'nin olağanüstü seçimli genel kurulunda, başkan adayları Hakan Safi ve Aziz Yıldırım'ın destekçileri arasında gerginlik yaşandı. Olay, kavgaya dönüşmeden önlendi.
3 ay önce
Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulunda İbra Oylaması Başladı
Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu başladı. Kongrede ilk olarak yönetim kurulu faaliyet raporları ibra edilecek. Başkan adayları kürsüye çıkacak, yarın ise yeni başkan seçilecek.
3 ay önce
Fenerbahçe'de Başkanlık Yarışı Kızışıyor: Aziz Yıldırım ve Hakan Safi Sahada
Fenerbahçe'de başkanlık seçimi bu hafta sonu yapılacak. Aziz Yıldırım ve Hakan Safi'nin yarışacağı kongrede, yönetim ve denetim kurulu raporları oylanacak. Oy verme işlemi iki gün sürecek.
3 ay önce
Fenerbahçe Başkan Adayı Hakan Safi: Aziz Yıldırım Geçmişte Yaşıyor, Ben İleriye Bakıyorum
Fenerbahçe Başkan Adayı Hakan Safi, AA Spor Masası'nda rakibi Aziz Yıldırım ile farklarını anlattı. Safi, Yıldırım'ın geçmişe takılı kaldığını, kendisinin ise geleceğe odaklandığını belirtti. Greenwood transferi ve transfer bütçesi hakkında da konuştu.
3 ay önce
Fenerbahçe'de Başkanlık Seçimi Yarın ve Pazar Günü Yapılacak
Fenerbahçe Spor Kulübü'nde Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı yarın ve pazar günü yapılacak. Kongrede Aziz Yıldırım ve Hakan Safi başkanlık için yarışacak. Oy kullanma işlemi pazar günü saat 10.00-17.00 arasında gerçekleşecek.
3 ay önce
Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım'dan 25 Milyon Euro'luk Transfer İddiası: Harry Wilson Gündemde
Fenerbahçe başkan adaylarından Aziz Yıldırım'ın, Fulham'dan Harry Wilson'u transfer etmek istediği iddia edildi. Bonservisi elinde olan 25 milyon euro değerindeki futbolcu için Beşiktaş da devrede.
3 ay önce
Fenerbahçe Başkan Adayı Hakan Safi'den Aziz Yıldırım'a Eleştiriler
Fenerbahçe Başkan Adayı Hakan Safi, Bursa'da kongre üyeleriyle buluştu. Safi, kulübün mevcut durumunu eleştirerek, Aziz Yıldırım'a yönelik açıklamalarda bulundu. Transfer politikası ve stadın durumu hakkında da değerlendirmeler yaptı.
3 ay önce
Vedat Muriqi, Fenerbahçe'ye Transfer Olmak İçin Baskı Yapıyor
Mallorca'nın küme düşmesiyle ayrılma kararı alan Vedat Muriqi, eski kulübü Fenerbahçe'ye dönmek için yönetime baskı yapıyor. Transferdeki en büyük engel ise 18 milyon Euro'luk bonservis bedeli.
3 ay önce
Fenerbahçe Başkan Adayları Yıldız Transferlerle Dikkat Çekiyor
Fenerbahçe'deki başkanlık seçimleri yaklaşırken, adaylar Aziz Yıldırım ve Hakan Safi'nin yıldız transfer vaatleri gündemde. Yıldırım'ın Nathan Ake, Safi'nin ise Robert Lewandowski ve Merih Demiral için girişimlerde bulunduğu belirtiliyor.
3 ay önce
Aziz Yıldırım: 'Fenerbahçe bu sene şampiyon olacak'
Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, takımın bu sezon şampiyon olacağını iddia etti. Hakan Safi ise Yıldırım'ın geçmiş performansını eleştirdi.
3 ay önce
Aziz Yıldırım'dan A.G.'i Fenerbahçe'ye Getirme Girişimi İddiası
Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım'ın, Real Madrid'in genç yıldızı A.G.'i bir sezonluğuna kiralamak için çalıştığı iddia edildi. Yıldırım'ın A.G.'in ailesiyle de görüştüğü öne sürüldü.
3 ay önce